O SPOLEČNOSTI

O společnosti

Společnost založil v roce 1990 Radomil Melmuk jako Stavební firmu "M" zabývající se výrobou cementového zboží. V návaznosti na výrobu začala firma realizovat menší stavební zakázky v okrese Příbram, především projekty, rekonstrukce a stavby. 3 roky poté byla Stavební firma "M" transformována na společnost PRORESTA, s.r.o., která se v průběhu několika let stala jednou z nejvýznamnějších společností v oboru stavebnictví v regionu.

Za více než 20 let existence se firma PRORESTA, s.r.o. stala etablovanou společností na trhu, jenž za dobu svého působení upevnila četné znalosti v náročném prostředí stavebního odvětví a zúročila je v mnoha realizovaných zakázkách.

V roce 2000 společnost postavila nové sídlo a rozšířila své obchodní činnosti, mezi ně patří především autorizovaný prodej a servis automobilů Honda, v roce 2014 otevřený autosalon Renault a Dacia, dále obchodní zastoupení společnosti KWR, zabývající se prodejem výrobků z umělého kamene, Magicrete a Vynil Siding.

1. ledna 2016 přechází středisko "stavby" společnosti PRORESTA, s.r.o. na syna, Martina Melmuka, který nyní vystupuje pod jménem PRORESTA - MELMUK.

CERTIFIKÁTY

Naše společnost si zakládá na vysoké kvalitě námi nabízených služeb. Zde Vám na ukázku předkládáme několik vybraných certifikátů a osvědčení prokazujících schopnost naší firmy poskytovat služby na nejvyšší úrovni a dodávat produkty nejlepší kvality.