NABÍDKA SLUŽEB

Máte nějaké dotazy nebo podněty? Jsme Vám k dispozici - ať už se chcete ptát na námi nabízené služby nebo od nás chcete připravit cenovou nabídku. Rádi Vám pomůžeme a těšíme se na informace, které nám poskytnete!

Klempířské, pokrývačské a izolatérské práce

Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce, které současné stavebnictví vyžaduje.

Klempířské práce

Provádíme veškeré klempířské práce, které stavební klempířství vyžaduje: Kompletní dodávky plechových střech (falcovaných, střech z profilovaných plechů, střech z plechových šablon MAXDEK, RUUKKI) / Oplechování komínu, lemování, výroba a montáž úžlabí, okapnice / Dodávka a montáž okapů a žlabů / výroba a montáž parapetů, oplechování říms, atiky

Pokrývačské práce

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme střechy pokryli snad vším, co se vyrábí: Pálené krytiny - Tondach, Röben / Betonové krytiny - Bramac, KM BETA / Živičné krytiny - šindel, modifikované pásy / Umělá břidlice - Capacco / Dřevěné šindele / Montáž pojistných hydroizolací / Montáž střešních oken Velux, Roto / Montáž střešních doplňků, střešní prostupy, sněholamy, stoupací komplety

Izolatérské práce

Provádíme především hydroizolační práce plochých střech a spodních staveb nejen z oblíbených asfaltových materiálů, ale v dnešní době především z PVC a také mnohem kvalitnější TPO: Izolace plochých střech / Izolace spodních staveb / Izolace jezírek

Stavební práce

Provádíme a zajišťujeme kompletní stavební práce. Zejména výstavbu rodinných domů, administrativních a výrobních objektů. Jedná se o menší stavební úpravy, či kompletní přestavby a změnu dispozice objektu. Poradíme Vám také s návrhem vaší rekonstrukce, výběrem vhodných materiálů a řešením celé realizace.

Služby spojené s rekonstrukcí domu, či administrativní budovy

Odborné a přesné zaměření stávajícího stavu, zpracování cenové nabídky / Služby designera a projektanta, vyhotovení 3D návrhu, vypracování projektové dokumentace / Vyřízení stavebního povolení na úřadech / Kolaudaci

Zaměřujeme se především na

Výstavbu rodinných domů (kompletní realizace, či jen hrubá stavba), Kompletní pokrývačské a klempířské práce (rekonstrukce střešních krytin), Podkládka krytiny Tondach, Bramac, KM Beta / Dodávka a montáž oken a dveří / Zateplení budov - Nová zelená úsporám / Zámečnické práce / Úpravy zahrad - chodníčky, zámková dlažba - BEST dlažby

Bytové stavby

Velkou částí objemu prací v naší společnosti tvoří bytová výstavba. Jedná se jak o stavbu rodinných domů na klíč tak o výstavbu objektů užívaných k rekreaci, či jinému účelu. Stavíme domy a zároveň nasloucháme našim klientů. Plníme jejich představy, ať už se jedná o provedení stavby ve standardním rozsahu nebo o provedení pro náročné zákazníky.

Občanské stavby

Součástí našeho výrobního programu jsou i stavby občanské vybavenosti. Za více než 20 let naší existence jsme postavili několik objektů občanských staveb, mimo jiné prodejnu lékárny, supermarket Coop, sídlo naší společnosti a autosalon a jiné.

Autodoprava, zemní práce

Nabízíme služby spojené se zemními a výkopovými pracemi pro obce, firmy i jednotlivce v Příbrami a okolí. Do portfolia námi nabízených činností patří například úprava terénu, hloubení bazénů a zahradních jezírek, výkopy základů rodinných domů či nákladní přeprava.

Vrtání děr pro oplocení

Jednou z častých činností je dodávka a montáž oplocení kolem domů. Vzhledem k nutnosti betonáže sloupků jsme zakoupili vrtací soupravu Digga a vrtáme průměrem 20 a 30 cm do hloubky až 100 cm.

Vykopeme, co je třeba

Naše firma se zabývá zejména zemními pracemi - přípravou terénu pro stavby. Nejvíce realizujeme výkopové práce pro základy domů a přípravu spodní stavby, revizní šachty nebo inženýrské sítě – výstavba kanalizace a domovních přípojek včetně sejmutí ornice. Samozřejmostí jsou také výkopy menších rozměrů, jako jsou jímky nebo čističky odpadních vod, i rozměrů větších – stavební jámy pro bazény a zahradní jezírka. Mimo výkopových prací také provádíme úpravy terénu - srovnání celého pozemku do roviny či jeho modelace. Do zemních prací patří také příprava terénu pro stavbu parkoviště, položení chodníků, cest a teras.

Odvezeme, co přebývá

Naše technika nám umožňuje veškerou přebytečnou zeminu naložit a odvést. Jedná se zejména o hlušinu, pro kterou se již nenajde využití v podobě dorovnání a rekultivace terénu kolem stavby či na zahradě investora. Odvezeme také stavební suť a zajistíme její ekologickou likvidaci v případě demolice nebo stavebních úprav.

Přivezeme, co chybí

Kromě hloubení nabízíme také násypy a navážky zeminy s následným zhutněním. Provozujeme nákladní autodopravu. Zajistíme dovezení veškerých sypkých materiálů potřebných pro výstavbu – štěrk, písek i beton. Zajišťujeme stavbu opěrných zdí – řešení nestabilních svahů.

Partner pro zemní a výkopové práce

Rádi se také staneme vaším partnerem při výstavbě inženýrských sítí a budování přípojek k veřejné infrastruktuře. Kontaktujte nás telefonicky, nebo pomocí e-mailové zprávy a poptejte naše služby. Rádi přijedeme a zrealizujeme výkopové a zemní práce podle vašich představ a potřeb.

Vinyl Siding - Plastové obklady fasád

Plastové fasády, nebo-li Vinyl Siding provádíme již cca od r. 1995. Jsou jedinečné pro návětrné strany RD kde zamezí pronikání vlkosti a všude tam kde nechcete provádět údrždu venkovních povrchů. Tento obklad je možný provést jako zateplený a je jen na Vás jakou tl.tepelné izolace zvolíte.

Plastový lamelový fasádní obklad s vizuelní konturou dřeva. Je aplikovatelný s izolační hmotou, jako zateplovací systém odvětrávané fasády. Celý tento systém je lehce udržovatelný, omyvatelný a stálobarevný. V naší nabídce si můžete vybrat z osmi barevných odstínů včetně lemovaných prvků. Systém zabezpečuje dokonalé přikrytí přírodní stěny. Vinyl sliding je nehořlavý s požární odolností B1. Materiál je určen v převážné většině k venkovnímu použití. Je ho však možné aplikovat i v interiérech a potravinářských provozech. Vinyl sliding je certifikován ve státní zkušebně SZ227 (VÚPS Praha) jako zateplovací systém.

KWR - Plotový a zahradní program

Zajímavý a architektonicky zdařilý program, který je vhodný jak pro jednotlivé stavebníky, tak pro jednotné řešení nových ulic při plynofikacích a elektrifikacích (skříně pro elektro, plyn, poštovní schránky). Pro detailní nabídku přejděte na stránky výrobce KWR.

Jste srdečně zváni na prohlídku naší ukázky k nám na firmu. Máme zde jak ukázku plotů, doplňků, montované garáže, tak i ukázku exterierových obkladů z umělého kamene.